Aktualności

Aktualności

Aktualności i informacje

Promocja do 15 lutego!

Prezentujemy atrakcyjną promocję. Tylko do 15 lutego przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej uzyskają Państwo rabat w wysokości 4 % na zakup apartamentu w Białej Perle II. To niepowtarzalna okazja by zakupić wymarzony lokal w atrakcyjnej, obniżonej cenie.   Wybierz swój apartament i skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży. Nasz specjalista przedstawi indywidualną ofertę inwestycyjną.   Zapraszamy do kontaktu: numer […]

15% etapu II już sprzedane!

Z radością informujemy, że drugi etap inwestycji Biała Perła został przyjęty przez naszych klientów z ogromnym entuzjazmem i 15% lokali inwestycyjnych zostało już sprzedanych. Designerskie apartamenty, niebanalny wystrój, widok na otaczającą budynek górską przyrodę – właśnie to najbardziej docenili w Inwestycji nowi Właściciele.   Jeżeli chcesz poznać wszystkie atuty Inwestycji zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy […]

Apartament w budynku Livigno – Rynek Wtórny

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego apartamentu jednopokojowego z prywatną łazienką i wyjściem na widokowy taras, w budynku Livigno znajdującym się w kompleksie Apartamenty Czarna Góra. Lokal ma 27,37 m2 z tarasem o wielkości aż 12 m2. W apartamencie znajduje się funkcjonalny aneks kuchenny z płytą kuchenną, zmywarką, mikrofalówką, kuchennym blatem roboczym i […]

II etap – lista rezerwacyjna!

Z przyjemnością ogłaszamy, że lista rezerwacyjna na lokale w drugim etapie inwestycji Biała Perła została otwarta! Zapraszam do kontaktu z naszymi przedstawicielami w celu uzyskania szczegółów. Przejdź do zakładki kontakt.

Prawdziwa zima zawitała do Czarna Góra Resort!

Prawdziwa zima zawitała do Czarna Góra Resort, w którego sercu powstaje nasza inwestycja. Okolica została pokryta grubą warstwą białego puchu, a górski krajobraz wygląda w tych warunkach iście bajkowo. Idealna lokalizacja w centrum ośrodka i zaledwie kilka kroków dzielących od wszystkich głównych wyciągów narciarskich, to nie tylko idealny pomysł na wypoczynek, ale przede wszystkim na […]

Zakończono VIII etap budowy budynku

Z przyjemnością informujemy, że VIII etap budowy budynku został zakończony. Zakończono montaż elementów żelbetowych stropu kondygnacji +4.

VII etap budowy obiektu ukończony

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 04.09.2020 ukończyliśmy VII etap budowy obiektu.  

VI etap budowy budynku ukończony

Z przyjemnością informujemy, że ukończyliśmy 6 etap budowy obiektu Aparthotel Biała Perła. 6.08.2020 zakończone zostały prace związane z wykonaniem stropu kondygnacji +2.

V etap budowy obiektu zakończony

Zamontowano płyty stropowe na części kondygnacji +1. Trwają prace związane z uzbrajaniem stropu oraz szalowaniem. W dniu dzisiejszym zakończyliśmy V etap budowy budynku.  

IV etap budowy obiektu ukończony

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 15.05.2020 IV etap budowy obiektu został ukończony. Efektywnie prowadzone prace budowlane, pozwoliły zrealizować kolejny etap dwa tygodnie przed planowanym terminem.

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż

Zachęcamy do kontaktu!

Biuro sprzedaży

Adres
Fabryczna 6, Carbon Tower
53-609 Wrocław

Dział marketingu

tel: +48 664 169 168

Dane kontaktowe

ul. Morawka 32B/3
57-550 Stronie Śląskie

Adres do korespondecji

Fabryczna 6, Carbon Tower
53-609 Wrocław

KLAUZULA INFORMACYJNA

Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel