Aktualności

Aktualności

Aktualności i informacje

15% etapu II już sprzedane!

Z radością informujemy, że drugi etap inwestycji Biała Perła został przyjęty przez naszych klientów z ogromnym entuzjazmem i 15% lokali inwestycyjnych zostało już sprzedanych. Designerskie apartamenty, niebanalny wystrój, widok na otaczającą budynek górską przyrodę – właśnie to najbardziej docenili w Inwestycji nowi Właściciele.   Jeżeli chcesz poznać wszystkie atuty Inwestycji zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy […]

Apartament w budynku Livigno – Rynek Wtórny

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego apartamentu jednopokojowego z prywatną łazienką i wyjściem na widokowy taras, w budynku Livigno znajdującym się w kompleksie Apartamenty Czarna Góra. Lokal ma 27,37 m2 z tarasem o wielkości aż 12 m2. W apartamencie znajduje się funkcjonalny aneks kuchenny z płytą kuchenną, zmywarką, mikrofalówką, kuchennym blatem roboczym i […]

II etap – lista rezerwacyjna!

Z przyjemnością ogłaszamy, że lista rezerwacyjna na lokale w drugim etapie inwestycji Biała Perła została otwarta! Zapraszam do kontaktu z naszymi przedstawicielami w celu uzyskania szczegółów. Przejdź do zakładki kontakt.

Prawdziwa zima zawitała do Czarna Góra Resort!

Prawdziwa zima zawitała do Czarna Góra Resort, w którego sercu powstaje nasza inwestycja. Okolica została pokryta grubą warstwą białego puchu, a górski krajobraz wygląda w tych warunkach iście bajkowo. Idealna lokalizacja w centrum ośrodka i zaledwie kilka kroków dzielących od wszystkich głównych wyciągów narciarskich, to nie tylko idealny pomysł na wypoczynek, ale przede wszystkim na […]

Zakończono VIII etap budowy budynku

Z przyjemnością informujemy, że VIII etap budowy budynku został zakończony. Zakończono montaż elementów żelbetowych stropu kondygnacji +4.

VII etap budowy obiektu ukończony

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 04.09.2020 ukończyliśmy VII etap budowy obiektu.  

VI etap budowy budynku ukończony

Z przyjemnością informujemy, że ukończyliśmy 6 etap budowy obiektu Aparthotel Biała Perła. 6.08.2020 zakończone zostały prace związane z wykonaniem stropu kondygnacji +2.

V etap budowy obiektu zakończony

Zamontowano płyty stropowe na części kondygnacji +1. Trwają prace związane z uzbrajaniem stropu oraz szalowaniem. W dniu dzisiejszym zakończyliśmy V etap budowy budynku.  

IV etap budowy obiektu ukończony

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 15.05.2020 IV etap budowy obiektu został ukończony. Efektywnie prowadzone prace budowlane, pozwoliły zrealizować kolejny etap dwa tygodnie przed planowanym terminem.

Przystosowanie prac do wytycznych Ministerstwa Zdrowia

Informujemy, że ze względu na ogłoszony na terenie całej Polski stan epidemiologiczny, wszystkie stanowiska pracy na placu budowy inwestycji Biała Perła zostały przeorganizowane zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. Z uwzględnieniem wszystkich zaleceń kontynuujemy bardzo dobre tempo prac – mimo ostatnich opadów śniegu i niskich temperatur.

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż

Zachęcamy do kontaktu!

Biuro sprzedaży

Adres
Fabryczna 6, Carbon Tower
53-609 Wrocław

Dział marketingu

tel: +48 664 169 168

Dane kontaktowe

ul. Morawka 32B/3
57-550 Stronie Śląskie

Adres do korespondecji

Fabryczna 6, Carbon Tower
53-609 Wrocław

KLAUZULA INFORMACYJNA

Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel