Zadzwoń:

+48 74 306 76 06

Aktualności

Apartamenty inwestycyjne – czy warto?

Jeśli szukasz nieruchomości, w którą chcesz zainwestować, to ciekawym rozwiązaniem są apartamenty inwestycyjne. Czy warto kupić tego rodzaju mieszkanie? Dowiedz się, na czym polega inwestycja w taki apartament i czy jest to opłacalne rozwiązanie, które przynosi wymierne zyski.

Apartamenty inwestycyjne – czy warto?

Na początku warto wyjaśnić, czym właściwie są apartamenty inwestycyjne. Jest to lokal zakupiony z myślą o wynajmie, który wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją przyciągającą najemców ze względu na otoczenie czy atrakcje turystyczne. Zazwyczaj apartamenty inwestycyjne są częścią ośrodków wypoczynkowych czy resortów położonych w popularnych miejscach. Przeznaczone są pod wynajem krótkoterminowy np. podczas urlopu, letnich wakacji czy ferii zimowych. Apartamenty inwestycyjne znajdują się często w miejscowościach górskich lub nadmorskich, ponieważ to właśnie te rejony są chętnie odwiedzane przez turystów.

Od tradycyjnego mieszkania pod wynajem inwestycja w apartamenty różni się kilkoma kwestiami. Przede wszystkim inwestor nie musi zajmować się obsługą najmu, dzięki umowie z tzw. operatorem. Po stronie ośrodka wypoczynkowego, w którym znajduje się apartament leży sprzątanie, obsługa gości, a także przygotowywanie pokoju pod kolejnych najemców. Z pewnością jest to więc korzystne rozwiązanie, jeśli inwestor decyduje się na zakup apartamentu z dala od swojego stałego miejsca zamieszkania.

Apartamenty inwestycyjne – czy to się opłaca?

Zarabianie na rynku nieruchomości jest w obecnych czasach popularnym sposobem na życie. Apartamenty inwestycyjne to atrakcyjna oferta, która ma wiele zalet. Jedną z nich jest wykończenie lokalu “pod klucz” – taki apartament może od razu być wynajmowany gościom i turystom. Jeśli lokal znajduje się w resorcie wypoczynkowym to możesz mieć pewność, że wnętrze będzie urządzone zgodnie ze standardem, który będzie dopasowany do potrzeb najemców. Z pewnością apartament inwestycyjny jest wygodną opcją, która nie wymaga zbyt wiele zaangażowania ze strony inwestora.

Istotną kwestią dla wielu inwestorów jest pytanie, czy inwestycja w apartamenty się opłaca? Oczywiście największe przychody są w sezonie turystycznym, co warto wziąć pod uwagę. Taki sezon trwa w górach przez cały rok, w przeciwieństwie do sezonu nad morzem. Należy również wiedzieć, że apartament może generować koszty utrzymania nieruchomości, którymi zazwyczaj zajmuje się operator.

Apartamenty inwestycyjne w Czarna Góra Resort

Nadal zastanawiasz się, czy warto kupić apartament na wynajem? A może nie wiesz, jak wybrać odpowiednią lokalizację, która będzie generować zyski? Decydując się na zakup konkretnego lokalu, warto zwrócić uwagę nie tylko na atrakcyjność terenów dookoła, ale również standard samego kompleksu użytkowego i dodatkowych udogodnień. Budynek Biała Perła II znajdujący się na terenie ośrodka Czarna Góra to unikalny design i nieszablonowy wystrój lokali — kontrastowe, mocne kolory, duże okna z panoramą gór czy tapety z rycinami kartograficznymi na ścianach sprawiają, że całość prezentuje się zjawiskowo i nowocześnie.

Jeśli interesują Cię apartamenty inwestycyjne w górach, to dobrze, aby były one położone w pięknym otoczeniu z widokiem na ośnieżone szczyty. Właśnie takie panoramy oferują przeszklone pokoje w budynku condohotelowym Biała Perła. Dla inwestorów czeka tu szereg udogodnień: program z kartą VIP, upusty na korzystanie z kompleksu, partnerska współpraca oraz zniżki na usługi przez cały rok!

Apartamenty inwestycyjne Czarna Góra to obiekt z usługami hotelowymi, który znajduje się niedaleko stoku narciarskiego w Czarna Góra Resort oraz w sąsiedztwie wielu atrakcji rekreacyjno-sportowych. Apartamenty Czarna Góra sprzedaż to lokale, w które można zainwestować w systemie podziału przychodu 50:50. Warto z tego skorzystać!

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

  Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż


  Zachęcamy do kontaktu!

  Biuro sprzedaży

  Adres
  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  Dział marketingu

  tel: +48 535 795 923

  Dane kontaktowe

  ul. Morawka 32B/3
  57-550 Stronie Śląskie

  Adres do korespondencji

  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


  Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

  Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel