Zadzwoń:

+48 74 306 76 06

Aktualności

Apartamenty inwestycyjne w górach, poznaj zalety!

Inwestycje w nieruchomości w terenach górskich cieszą się rosnącą popularnością. Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na apartamenty inwestycyjne w górach. Zalety tego rozwiązania sprawiają, że wiele osób decyduje się na zakup tego rodzaju nieruchomości – przekonaj się, czy warto!

Apartamenty inwestycyjne w górach – zalety

Atrakcyjna lokalizacja i okolica to klucz do sukcesu na rynku nieruchomości. Piękne okoliczności przyrody przyciągają turystów przez cały rok, również poza głównym sezonem. O ile branża turystyczna nad Bałtykiem kwitnie latem, to z inwestycji górskich można czerpać całoroczne zyski. Zimą oczywiście wiele osób wybiera się w polskie góry, aby korzystać z takich atrakcji jak np. narciarstwo, natomiast w cieplejszych miesiącach turyści wybierają się na górskie wycieczki i przejażdżki rowerowe. Jest to więc jedna z największych zalet apartamentów inwestycyjnych w górach – całoroczny sezon turystyczny.

Jakie jeszcze są korzyści z zakupu apartamentów inwestycyjnych? To przede wszystkim szybki zwrot kosztów w przypadku wynajmu krótkoterminowego oraz zyski przez cały rok. Ponadto można korzystać z prywatnej przestrzeni do wypoczynku w otoczeniu natury oraz rozmaitych atrakcji w ramach pobytów właścicielskich.

Jak widać, apartamenty inwestycyjne mają liczne zalety, do których można również zaliczyć lokalizację. Taki apartament będzie doskonałą bazą wypadową dla turystów, szczególnie jeśli znajduje się w strategicznym miejscu. Po intensywnym dniu spędzonym na zwiedzaniu i korzystaniu z atrakcji wypoczynek w komfortowych warunkach z pewnością spodoba się gościom.

Korzyści z zakupu apartamentów inwestycyjnych Biała Perła II

Inwestowanie w apartamenty musi być przemyślaną decyzją, dlatego warto decydować się na jak najlepsze nieruchomości. Należy zwrócić uwagę na metraż oraz standard wykończenia – wielkość apartamentu powinna być dostosowana do przewidywanej ilości gości, a także zapewniać jak najlepsze warunki wypoczynku. Właśnie takie udogodnienia oferują apartamenty inwestycyjne Czarna Góra, w tym ostatni etap znajdujący się na terenie kompleksu – Biała Perła II. Te lokale użytkowe wyróżniają się unikalnym, nieszablonowym wystrojem: kontrastowe kolory, tapety z rycinami kartograficznymi czy wykończenia z lastryko to tylko kilka elementów designu.

Kolejna zaleta inwestycji w apartament to okolica pełna atrakcji, w tym m.in. nowoczesne restauracje, infrastruktura narciarska, wypożyczalnia sprzętu, atrakcje dla dzieci, trasy spacerowe i rowerowe, basen, strefa SPA czy sala gier. Tak bogato rozwinięty zakres atrakcji sprawia, że goście zamieszkujący apartamenty z pewnością nie będą się nudzić, bez względu na porę roku. Apartamenty inwestycyjne w Czarna Góra Resort mają również łatwy dojazd, który z pewnością zachęca do odwiedzenia kompleksu wypoczynkowego.

Zalety inwestowania w nasze apartamenty to również oferta nieruchomości w systemie condo – apartamentem w hotelu zarządza wyspecjalizowana firma, która zajmuje się wynajmem inwestycji turystów, a także sprzątaniem i utrzymaniem w dobrym stanie całego apartamentu. Natomiast nabywca dostaje regularnie co miesiąc swoją część zysku. W tym systemie możesz zakupić u nas apartamenty inwestycyjne z podziałem przychodu 50:50. Obiektem zarządza doświadczony operator, który gwarantuje stabilną inwestycję oraz bezpieczną umowę. Skorzystaj z naszej oferty – wybierz apartamenty Czarna Góra sprzedaż!

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

  Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż


  Zachęcamy do kontaktu!

  Biuro sprzedaży

  Adres
  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  Dział marketingu

  tel: +48 535 795 923

  Dane kontaktowe

  ul. Morawka 32B/3
  57-550 Stronie Śląskie

  Adres do korespondencji

  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


  Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

  Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel