Zadzwoń:

+48 74 306 76 06

Aktualności

Biała Perła IICzyste powietrze i punkt bioklimatyczny

Czyste powietrze i punkt bioklimatyczny – to ważne atuty inwestycji Biała Perła II w Czarna Góra Resort.   

Ośrodek narciarski, hotele oraz restauracje należące do kompleksu Czarna Góra Resort zostały celowo umiejscowione powyżej punktu inwersji powietrza, co pozwala na zachowanie czystości powietrza, ponieważ wszelkie zanieczyszczenia zatrzymują się niżej. Korzyści płynące z czystego powietrza są oczywiste – pobyt w tak „bezsmogowym” otoczeniu to doskonały sposób, by umożliwić naszemu organizmowi regenerację i odpoczynek od codziennych toksyn, na które niestety jesteśmy skazani każdego dnia w większym mieście.   
W 2018 roku na terenie kompleksu Czarna Góra Resort stworzono Strefę Czystego Powietrza – obszar, gdzie stężenie zanieczyszczeń jest minimalne, a ich poziom bada się kilka razy dziennie. 

Dzięki temu, nasi goście mogą bezpiecznie wypoczywać oraz korzystać z uroków zimowych i letnich atrakcji, regenerując przy tym siły i pozytywnie oddziaływając na ciało i umysł np. relaksując się w punkcie bioklimatycznym, znajdującym się tuż przy  szczycie Czarnej Góry. Goście mogą się wygodnie rozsiąść na leżakach i podziwiać malownicze widoku, wdychając oczywiście tylko czyste powietrze 😊 

Odpoczynek w tym miejscu jest niezwykle korzystny dla naszego organizmu, ze względu na pozytywny wpływ wielu czynników oddziałujących na nasze ciało. Niezaprzeczalny jest tu korzystny efekt bardzo wysokiej jakości powietrza na nasze drogi oddechowe oraz inne systemy naszego organizmu. 
 

 
Zapraszamy po dawkę czystego, świeżego powietrza!  
Oddychaj, wypoczywaj i zarabiaj! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

  Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż


  Zachęcamy do kontaktu!

  Biuro sprzedaży

  Adres
  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  Dział marketingu

  tel: +48 535 795 923

  Dane kontaktowe

  ul. Morawka 32B/3
  57-550 Stronie Śląskie

  Adres do korespondencji

  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


  Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

  Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel