Zadzwoń:

+48 74 306 76 06

Aktualności

Biała Perła IIEkskluzywna strefa SPA w Białej Perle II

Z dumą prezentujemy naszą inwestycję BIAŁA PERŁA II, gdzie luksus spotyka się z naturą. To idealne miejsce do wypoczynku, jest oazą spokoju i relaksu. Jednym z najbardziej wyjątkowych elementów naszej inwestycji jest strefa SPA z aż 5 gabinetami, która zapewni Tobie i Twoim Gościom wyjątkowe doświadczenia pełne komfortu i odprężenia. 

Ekskluzywne Gabinety SPA

W ramach naszej inwestycji oferujemy 5 ekskluzywnych gabinetów w strefie SPA. Zostały one stworzone z myślą o zapewnieniu pełnego relaksu i odprężenia. Każdy gabinet to miejsce, gdzie zmysły są otulane luksusem, a troska o ciało i umysł staje się priorytetem. 

 

Regeneracja dla Ciała i Umysłu 

Wierzymy, że nasza strefa SPA stanie się idealnym miejscem do regeneracji dla Ciebie i Twoich Gości. Oferujemy szeroki zakres udogodnień, które umożliwiają kompleksową troskę o ciało i umysł. W zacisznym otoczeniu górskiego krajobrazu, nasza strefa relaksu zapewni harmonię i równowagę. 

 

Najwyższy Standard Wypoczynku 

Zapewniamy, że nasza oferta strefy SPA spełni najwyższe standardy wypoczynku w naszym aparthotelu. To miejsce, gdzie detale sprawiają różnicę, a każdy element został starannie przemyślany, aby stworzyć niezapomniane chwile relaksu. 

 

Do zobaczenia w Strefie Luksusu Pełnej Relaksu! 

 


 

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

  Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż


  Zachęcamy do kontaktu!

  Biuro sprzedaży

  Adres
  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  Dział marketingu

  tel: +48 535 795 923

  Dane kontaktowe

  ul. Morawka 32B/3
  57-550 Stronie Śląskie

  Adres do korespondencji

  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


  Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

  Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel