Zadzwoń:

+48 74 306 76 06

Aktualności

Biała Perła IIInwestycja w Aparthotel Biała Perła II

Inwestycja w Aparthotel Biała Perła II – korzystny model inwestycyjny

Chcemy podzielić się z Tobą naszym optymalnym rozwiązaniem jakim jest korzystny model inwestycyjny, dedykowany naszym apartamentom w Aparthotelu Biała Perła II.
Twój zysk obliczany jest na podstawie wynajmu wszystkich apartamentów w obiekcie Biała Perła II,
co oznacza jeszcze atrakcyjniejsze korzyści❗

Zarabiaj korzystniej
Twój zysk będzie teraz liczony na podstawie całego obiektu, a nie tylko na podstawie wynajmu Twojego lokalu❗ To oznacza większą stabilność i pewność zysku. Nawet jeśli Twój apartament jest chwilowo nieczynny, bo trwają w nim prace naprawcze, jest awaria to i tak Ty nic nie tracisz, bo twój zysk jest liczony od wynajmu wszystkich apartamentów Białej Perły II.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już teraz:

📞 Telefon: 531 121 312
📧 bialaperla@czarnagora.pl

 

Nasz doradca chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i przedstawi szczegóły naszego modelu inwestycyjnego.
Wierzymy, że Aparthotel Biała Perła II to doskonała okazja do zyskownej inwestycji.

 

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

  Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż


  Zachęcamy do kontaktu!

  Biuro sprzedaży

  Adres
  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  Dział marketingu

  tel: +48 535 795 923

  Dane kontaktowe

  ul. Morawka 32B/3
  57-550 Stronie Śląskie

  Adres do korespondencji

  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


  Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

  Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel