Zadzwoń:

+48 74 306 76 06

Aktualności

Biała Perła IIPromocja!

Wyjątkowa okazja – promocyjna cena apartamentu Biała Perła II. 

Jeśli szukasz doskonałej okazji inwestycyjnej w atrakcyjnej cenie – to zapraszamy Cię do skorzystania  
z wyjątkowej oferty promocyjnej, która pozwoli Ci zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy na zakupie górskiego apartamentu inwestycyjnego w 2 etapie inwestycji Biała Perła –  w wyjątkowej cenie  399 000 zł netto (cena regularna lokalu – 447 142,63 zł netto, najniższa cena lokalu z 30 dni przed promocją: 447 142,63 zł netto). 
 
Lokalizacja: miejscowość Sienna, kompleks wypoczynkowy Czarna Góra Resort, w Masywie Śnieżnika – Sudety Wschodnie, strefa czystego powietrza 
Powierzchnia: 19,89 m2 
Liczba pokoi: 1 
Rok budowy: 2023_2024 
Stan: nowy, designersko wykończony „pod klucz” z nieograniczonym dostępem do pełnej infrastruktury rekreacyjnej. 

To unikalna okazja inwestycyjna, która za chwilę będzie już niedostępna. 
Skorzystaj i zainwestuj w apartament inwestycyjny 0.M18 w niesamowitej cenie i w pięknym, górskim otoczeniu! 

UWAGA! – w ofercie jest tylko jeden apartament w tej wyjątkowej cenie! 

Zapraszamy do kontaktu: 
T. 74 306 7606 
bialaperla@czarnagora.pl 

 

 

 

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

  Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż


  Zachęcamy do kontaktu!

  Biuro sprzedaży

  Adres
  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  Dział marketingu

  tel: +48 535 795 923

  Dane kontaktowe

  ul. Morawka 32B/3
  57-550 Stronie Śląskie

  Adres do korespondencji

  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


  Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

  Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel