Zadzwoń:

+48 74 306 76 06

Aktualności

Biała Perła IICałoroczne apartamenty górskie z widokiem, nie tylko na zysk!

Pragniemy podzielić się z Wami niezwykłym doświadczeniem, jakie oferują apartamenty górskie,  
z zapierającym dech widokiem na otaczające góry.  

Inspirujący Widok Każdego Ranka  

Wyobraź sobie budzenie się każdego poranka z widokiem na ośnieżone szczyty i promienie wschodzącego słońca. To nie tylko rozkosz dla zmysłów, ale także doskonały sposób na rozpoczęcie dnia pełnego energii.  

Bliskość Z Naturą w strefie czystego powietrza

Życie w otoczeniu gór to harmonia z naturą. Świeże powietrze, malownicze szlaki do wędrówki i dostęp do dzikiej przyrody tworzą wyjątkową atmosferę, sprzyjającą relaksowi i regeneracji. 

Elastyczność i Komfort

Apartamenty górskie nie tylko oferują piękne widoki, ale także nowoczesne udogodnienia. Możesz cieszyć się bliskością natury, nie rezygnując z komfortu i nowoczesności.  

Sezonowe atrakcje

Bez względu na porę roku, góry zapewniają unikalne atrakcje. Zimą możesz szusować na nartach, a latem odkrywać piękno górskich szlaków – jeżdżąc na rowerze. To idealne miejsce dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu. 

Inwestycja w Twoje zdrowie  

Życie w apartamentach górskich to nie tylko zmiana lokalizacji, lecz także inwestycja w zdrowie psychiczne i fizyczne. Otoczenie górskie znane jest ze swojego korzystnego wpływu na dobre samopoczucie i pozytywną energię. 

Jeśli masz w  planach inwestowanie i relaks w otoczeniu górskiego, rajskiego krajobrazu, to całoroczne apartamenty górskie w Białej Perle II w resorcie Czarna Góra są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!  
W aparthotelu Biała Perła II możesz liczyć nie tylko na widoki, ale przede wszystkim na świeże powietrze. Apartamenty  są w pełni wyposażone, zapewniają dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz. Masz nieograniczony dostęp do pełnej infrastruktury rekreacyjnej na terenie aparthotelu jak i  w resorcie.  

Zainwestuj i wypoczywaj jak lubisz! 

 

 

 

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

  Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż


  Zachęcamy do kontaktu!

  Biuro sprzedaży

  Adres
  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  Dział marketingu

  tel: +48 535 795 923

  Dane kontaktowe

  ul. Morawka 32B/3
  57-550 Stronie Śląskie

  Adres do korespondencji

  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


  Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

  Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel