Zadzwoń:

+48 74 306 76 06

Aktualności

Czarna Góra Resort atrakcje turystyczne

Piękne widoki, łatwy dojazd, moc atrakcji i wysoki komfort wypoczynku – tym wyróżnia się ośrodek Czarna Góra. Atrakcje turystyczne w tym rejonie są niezliczone, dlatego wiele osób obiera sobie tę lokalizację za bazę wypadową podczas ferii zimowych, letnich wakacji czy urlopu.

Gdzie znajduje się Czarna Góra?

Czarna Góra to szczyt, który znajduje się Masywie Śnieżnika w Sudetach Wschodnich. Największy ośrodek górski w tej okolicy, Czarna Góra Resort położony jest w otoczeniu lasów, ale oferuje łatwy dojazd. Ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany jest we wsi Sienna, do której można dojechać z Wrocławia już w dwie godziny. Wielu fanów wypraw górskich odwiedza to miejsce ze względu na możliwość wspięcia się na Śnieżnik. Jest to jedna z najwyższych gór w Polsce, na której znajduje się nowoczesna wieża widokowa.

Ile czasu z Czarnej Góry na Śnieżnik? Na takie przejście należy zarezerwować sobie około trzech godzin w obie strony. Jeśli chcesz zatrzymać się w schronisku i spokojnie podziwiać widoki, to warto poświęcić na wycieczkę cały dzień. Ile metrów wysokości ma Śnieżnik? Trasa przejścia z Czarnej Góry to około 8 kilometrów, a samo wzniesienie ma 1 423 m.

Atrakcje, jakie oferuje Czarna Góra Resort – zimą i latem

Rejony górskie kojarzą się z zimowym szaleństwem na nartach czy sankach. Szybki rozwój infrastruktury sprawia, że Czarna Góra Resort stała się w ostatnich latach niezwykle atrakcyjnym miejscem wypadowym zarówno dla fanów narciarstwa, jak i górskich wycieczek czy też spokojnego wypoczynku na łonie natury. W okolicy znajduje się mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych: lodowisko czy Alpine Coaster Czarna Żmija, czyli ekstremalna kolej grawitacyjna dla każdego.

Co jeszcze jest na Czarnej Górze? Wiele zabytków kultury oraz natury, wśród których można wymienić m.in. kopalnię uranu, jaskinię niedźwiedzia, czy znajdujący się w niedalekiej okolicy zamek w Niedzicy. W pobliżu Czarnej Góry znajduje się również Śnieżnicki Park Narodowy, uważany za jeden z najpiękniejszych w Polsce. To świetna opcja o każdej porze roku, ponieważ sceneria zmienia się tu właściwie z miesiąca na miesiąc. Warte polecenia są największe w Polsce trasy rowerowe Bike Park, a także prawie 200 kilometrów tras rowerowych Singletrack Glacensis.

Prestiżowy ośrodek dla aktywnych – Czarna Góra Resort

Biała Perła II to serce kompleksu narciarskiego Czarna Góra Resort, który dostarcza wielu atrakcji związanych ze sportem czy relaksem. W tym miejscu możesz oddać się wspaniałemu wypoczynkowi w pięknych okolicznościach przyrody, bez względu na porę roku. Oferujemy m.in.:

 • naśnieżane trasy narciarskie o różnym poziomie trudności,
 • szybkie wyciągi i koleje linowe np. Luxtorpeda, najszybsza w Polsce sześcioosobowa kolej linowa,
 • szkoły narciarskie, wypożyczalnie i przechowywalnie sprzętu, skibary,
 • baseny – wewnętrzne i odkryte,
 • infrastruktura letnia,
 • kolejka grawitacyjna Czarna Żmija,
 • rowery,
 • place zabaw, Fun Park dla najmłodszych, tor tubingowy,
 • strefy SPA, centrum biznesowe oraz nowoczesne restauracje.

To tylko część atrakcji, jakie proponujemy w ośrodku górskim w Czarnej Górze.

Apartamenty inwestycyjne Czarna Góra

Apartamenty inwestycyjne Czarna Góra Resort to rozwiązanie dla osób, które chcą osiągać zyski z wynajmu krótkoterminowego przez cały rok, a jednocześnie korzystać z pobytów właścicielskich w atrakcyjnej okolicy. Inwestując w nasze apartamenty, otrzymasz zysk proporcjonalny do wniesionego wkładu.

Co więcej, możesz zdecydować się na apartamenty inwestycyjne w górach w systemie condo z podziałem przychodu 50:50. Operator zajmie się wynajmem oraz utrzymaniem w porządku nieruchomości, natomiast nabywca otrzyma swoją część przychodu. Wybierz apartamenty Czarna Góra sprzedaż już dziś!

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

  Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż


  Zachęcamy do kontaktu!

  Biuro sprzedaży

  Adres
  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  Dział marketingu

  tel: +48 535 795 923

  Dane kontaktowe

  ul. Morawka 32B/3
  57-550 Stronie Śląskie

  Adres do korespondencji

  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


  Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

  Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel