Zadzwoń:

+48 74 306 76 06

Aktualności

Czym są apartamenty inwestycyjne?

Mieszkania na wynajem to nie jedyna opcja inwestowania w nieruchomości. Dowiedz się, czym są apartamenty inwestycyjne i co wyróżnia je na tle innych inwestycji. W tym artykule wyjaśniamy, na czym polega dobra inwestycja w nieruchomość oraz przedstawiamy zalety apartamentów inwestycyjnych w okolicy gór.

Czym są apartamenty inwestycyjne?

Apartamenty inwestycyjne – co to jest? To lokale użytkowe, które zazwyczaj są częścią ośrodka wypoczynkowego czy resortu, lub są stawiane przy atrakcjach turystycznych. Apartamenty inwestycyjne mają opinie opłacalnych, ponieważ często są wykończone pod klucz i nie wymagają wykończenia. Dzięki temu inwestor może praktycznie od razu czerpać zyski z danego lokalu.

Tego rodzaju apartamenty są dobrą inwestycją dla osób, które dysponują nadwyżką gotówki i chcą sfinansować zakup nieruchomości z własnej kieszeni. Przed podjęciem decyzji warto jednak rozważyć powody, dla których chcesz zakupić dany lokal. Inwestorom nastawionym na zysk poleca się sprawdzone apartamenty inwestycyjne np. w systemie condohotelowym. Zakup apartamentu inwestycyjnego w kompleksie hotelowym czy wypoczynkowym oznacza stały dopływ gości oraz regularne obłożenie.

Dlaczego warto postawić na apartamenty inwestycyjne w górach?

Wiesz już, co to są apartamenty inwestycyjne. A jak wybrać dobrą inwestycję, która będzie gwarantem zysków? Piękne krajobrazy, czyste powietrze i bliskość natury przyciąga nie tylko turystów, ale również inwestorów. Nic dziwnego – atrakcyjna lokalizacja jest jednym z najważniejszych czynników decyzyjnych. To właśnie takie miejsca cieszą się popularnością odwiedzających, a otoczenie gór czy naturalnych zbiorników wodnych wpływają na zyski z apartamentu inwestycyjnego. Góry to również dużo lepszy wybór niż morze — sezon trwa tu cały rok, a zmienność oferty i atrakcji kusi zarówno jesienią, jak i zimą, wiosną czy latem.

Kalkulując skalę przychodów z apartamentu inwestycyjnego, warto wziąć pod uwagę nie tylko okolicę, w jakiej znajduje się dany obiekt inwestycyjny, ale również atrakcyjność samego budynku. Jeśli inwestycja jest zlokalizowana w pobliżu stoku narciarskiego, sali konferencyjnej, kompleksu basenów czy SPA, to automatycznie podnosi popularność apartamentów na wynajem. Taka inwestycja będzie przyciągać klientów przez cały rok, generując spore zyski dla inwestora.

Apartamenty inwestycyjne w Czarna Góra Resort

Atrakcyjna okolica przekłada się na zysk, warto więc wybierać apartamenty inwestycyjne w miejscach chętnie odwiedzanych przez turystów. Czarna Góra Resort to ośrodek górski, który wyróżnia się nie tylko doskonałym położeniem w polskich górach, ale również wysokim standardem atrakcji zawartych w obiektach wypoczynkowych. Infrastruktura sportowo-rekreacyjna umożliwia wspaniały relaks na łonie natury o każdej porze roku: nartostrady, ścieżki spacerowe i rowerowe, lodowisko czy atrakcje dla dzieci to tylko niektóre propozycje. Inwestując w apartamenty Biała Góra, możesz zarabiać w systemie podziału przychodu 50:50 przez cały rok – to coś, z czego zdecydowanie warto skorzystać.

Wśród zalet tej oferty można wymienić również umowę z operatorem, który odpowiada m.in. za szukanie klientów czy sprzątanie lokalu. Dla właściciela taki lokal jest doskonałą bazą wypadową, szczególnie jeśli chce skorzystać z pobytów właścicielskich jako pełnoprawny gość hotelowy.

Zainteresowały Cię apartamenty inwestycyjne Czarna Góra? Sprawdź obiekt Biała Perła II, który stanowi ukoronowanie rozwoju ośrodka wypoczynkowego Czarna Góra Resort. Zainteresowane osoby zachęcamy do współpracy – kliknij apartamenty Czarna Góra sprzedaż i przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w nasze lokale inwestycyjne!

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

  Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż


  Zachęcamy do kontaktu!

  Biuro sprzedaży

  Adres
  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  Dział marketingu

  tel: +48 535 795 923

  Dane kontaktowe

  ul. Morawka 32B/3
  57-550 Stronie Śląskie

  Adres do korespondencji

  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


  Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

  Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel