Zadzwoń:

+48 74 306 76 06

O Nas

aparthotel w górach

generalny wykonawca z doświadczeniem

Za budowę projektu odpowiada deweloper Biała Perła II, którego udziałowcem jest CGA Invest, będący jednocześnie głównym wykonawcą. Spółka CGA Invest to jedna z najprężniej rozwijających się w kraju firm branży turystycznej, posiadające ponad 10 lat doświadczenia w budowie górskich inwestycji hotelowo-rekreacyjnych, także w systemie condo.

W portfolio spółki CGA Invest znajduje się między innymii:

 • 5 obiektów hotelowych na terenie Czarna Góra Resort
 • najszybsza w kraju sześcioosobowa kolej linowa Luxtorpeda
 • czteroosobowe koleje liniowe Efka i Żmija
 • dogodnie usytuowane orczyki oraz taśmy baby-lift przeznaczone do nauki jazdy na nartach dla najmłodszych
 • 14 zróżnicowanych tras narciarskich, w tym specjalnie wyprofilowana trasa A o czarnym stopniu trudności, oraz najdłuższa w Czarna Góra Resort trasa B z homologacją FIS
 • górskie atrakcje dla dzieci i dorosłych, na przykład superszybka zjeżdżalnia grawitacyjna - Alpine Coaster Czarna Żmija oraz Park Linowy

Biała Perła, jako ostatnia inwestycja hotelowa w Czarna Góra Resort, wykorzystuje całe nasze doświadczenie oraz najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w budowie górskich obiektów wypoczynkowych.

Kochamy góry i wiemy, jak w nich budować, dlatego wszystkie nasze inwestycje powstają z poszanowaniem natury, a projekty architektoniczne przygotowujemy tak, by nasze obiekty korespondowały z otaczającym krajobrazem, nie burząc jego harmonii.

Na sercu leży nam ekologia, dlatego wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, dzięki którym nasze hotele nie zanieczyszczają środowiska.

Wiemy, że gwarancją skutecznego inwestowania w systemie condo, jest przede wszystkim bogata infrastruktura wokół obiektów hotelowych, stale więc rozwijamy zakres dostępnych w Czarna Góra Resort usług i atrakcji.

Na przestrzeni ostatnich 10 lat Ośrodek Czarna Góra stał się jednym z największych i najnowocześniejszych resortów w Polsce. Dzięki temu w ostatnich latach odnotowujemy ciągły wzrost wartości nieruchomości.

Od 2008 roku do chwili obecnej cena za mkw wzrosła o 45%.

5

Oddanych obiektów
hotelowych

14

Tras narciarskich

6600

Przewiezionych narciarzy w
ciągu godziny

60

hektarów terenów
rekreacyjnych

1

Z największych
i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Polsce

Zrealizowane inwestycje

Prestiżowe i klimatyczne
obiekty w górskim stylu

2011

2015

2016

2018

2021

Pozostałe inwestycje


Sprawdź rynek wtórny

10

Lat
na rynku

10

Samodzielnych
budynków

437

Właścicieli
apartamentów

468

Apartamentów
inwestycyjnych

Czarna Perła

Czarna Perła, najnowsza inwestycja spółki zakończona w grudniu 2018 roku, położony jest malowniczo na zboczu stoku, dzięki czemu goście mogą cieszyć się pobytem w samym centrum tętniącego życiem kompleksu narciarskiego. Czarna Perła to wyjątkowe apartamenty o powierzchni od 24 do 48 metrów kwadratowych, luksusowa restauracja z panoramicznym widokiem na trasy narciarskie i dolną stację kolei linowej Efka oraz specjalny ski-bar z wyjściem wprost na stok.

Aparthotel Czarna Góra

Oddany do użytku w grudniu 2016 roku, luksusowy aparthotel oferujący 142 nowoczesne, komfortowe i stylowo urządzone apartamenty z aneksami kuchennymi i łazienkami. Dla wygody gości każdy z nich posiada także własny balkon lub taras. W budynku znajdują się sale konferencyjne i restauracja Panorama z tarasem widokowym, a w ostatnim czasie Aparthotel Czarna Góra został wzbogacony o strefę basenową z saunarium oraz Spa z Natury gdzie w klimatycznych wnętrzach można ukoić ciało i umysł.

Apartamenty Czarna Góra

To imponujący kompleks sześciu budynków usytuowany w Czarna Góra Resort. Znajdziemy w nim w sumie 243 stylowe urządzone, jedno- i dwupokojowe apartamenty z łazienkami, aneksami kuchennymi oraz balkonami lub tarasami. W każdym z apartamentowców dostępna jest sauna i narciarnia, a w budynku Bormio mieści się restauracja La Sienna serwująca wspaniałe dania kuchni włoskiej oraz polskiej.

Karczma Czarna Góra

To kameralny hotel w górskim, regionalnym stylu położony w samym sercu ośrodka narciarskiego Czarna Góra, pośród malowniczej sudeckiej scenerii. Taka lokalizacja, oprócz pięknych widoków, zapewnia bliskość wielu atrakcji, jak Alpine Coaster Czarna Żmija, nowoczesny park linowy, basen zewnętrzny czy ogromna piaskownica z zabawkami dla najmłodszych gości. Karczma Czarna Góra oferuje 15 przestronnych, komfortowo wyposażonych pokoi z łazienkami. Drewniane elementy wykończenia nadają wnętrzom niepowtarzalny, górski klimat i tworzą przytulną atmosferę a regionalna kuchnia kusi menu opartym na tradycyjnych daniach kuchni sudeckiej przyrządzanych z lokalnych, wyselekcjonowanych produktów.

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

  Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż


  Zachęcamy do kontaktu!

  Biuro sprzedaży

  Adres
  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  Dział marketingu

  tel: +48 535 795 923

  Dane kontaktowe

  ul. Morawka 32B/3
  57-550 Stronie Śląskie

  Adres do korespondencji

  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


  Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

  Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel