Zadzwoń:

+48 74 306 76 06

Opis obiektu

Perła w koronie Czarna Góra Resort

Szczytowe osiągnięcia
budownictwa górskiego

Biała Perła II – ostatni inwestycyjny obiekt w Czarna Góra Resort – powstaje jako ukoronowanie ponad dziesięcioletniego rozwoju ośrodka i łączy w sobie wszystkie najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w budowie górskich obiektów rekreacyjnych. Zarówno położenie budynku jak i projekt architektoniczny gwarantują Gościom wspaniałe możliwości wypoczynku i korzystania z całej infrastruktury sportowo-turystycznej dostępnej w Czarna Góra Resort.

Prace budowlane Biała Perła II rozpoczęły się!

Sprawdź Dziennik

Kompleksowa infrastruktura

Pełna infrastruktura rekreacyjna
i wypoczynkowa

W Białej Perle II znajdować się będzie pełna infrastruktura rekreacyjna i wypoczynkowa a także strefa konferencyjna o powierzchni 1137m2 mieszcząca nawet 600 osób. Goście będą mieli do dyspozycji baseny, 3 jacuzzi, brodzik pływacki, atrakcje wodne, saunarium i 5 gabinetów spa. W budynku znajdzie się też wyjątkowa restauracja a’la carte, restauracja dla Gości hotelowych oraz niebanalnie urządzony lobby bar serwujący przekąski i napoje. Na najmłodszych i rodziców czekać będzie duża strefa zabaw z miejscem do wypoczynku dla rodziców i przestrzenią do zabaw i animacji.

260m2

stref zabawa dla dzieci

894m2

strefy SPA & Wellness

5

gabinetów SPA

181m2

basenów (lustro wody)

3

jacuzzi

500m2

strefy wypoczynkowej z Lobby Barem

1137m2

zaplecza konferencyjnego z kuchnią, foyer i łazienkami

Design na najwyższym poziomie

Nowoczesne pokoje
w standardzie "Pod klucz"

Biała Perła II dysponuje 112 apartamentami inwestycyjnymi. O koncepcję wykończenia wnętrz zadbało renomowana pracownia projektowa Q2 Studio, dlatego wszystkie pokoje prezentują się wyjątkowo stylowo, a każdy z elementów został przemyślany w najdrobniejszym szczególe.

Uwagę zwraca nowoczesność połączona z przytulnością, doskonałej jakości materiały wykończeniowe i dodatki – wszystko w cenie apartamentu.

Za koncepcję projektu wnętrz odpowiada Q2Studio - pracownia projektowa z ponad 20-letnim doświadczeniem. W bogatym portfolio Q2 znajdują się obiekty o różnych funkcjach - zarówno hotelowe, handlowe, jaki i mieszkaniowe czy usługowe. Pracowania z pasją tworzy zapadającą w pamięć architekturę i niepowtarzalne wnętrza. Jest laureatem wielu nagród i konkursów. W 2022 i 2023 roku w ramach konkursu „Hotelarskie Inwestycje Roku” zdobyła tytuł Architektonicznego Biura Roku.

narciarnia
siłownia
strefa basenowa
gabinety SPA
Lobby Bar
restauracja
strefa konferencyjna

Innowacyjna architektura

Jedyny taki obiekt w regionie

Biała Perła II to zachwycający lekkością budynek będący kontynuacją oddanego już do użytku obiektu Biała Perła I. Oba projekty tworzyć wspólnie będą kompleks, który zachwyca nowoczesnością i lekkością, dzięki przeszkleniom i unikatowej, trójkątnej bryle.

Każdy apartament niczym prywatny
punkt widokowy.

Wszystkie 112 apartamentów dostępnych w Białej Perle II posiada panoramiczne, sięgające od podłogi do sufitu szyby, pozwalające gościom podziwiać niesamowity górski krajobraz od świtu aż do zachodu słońca i napawać się spektaklem, jaki każdego dnia prezentuje sudecka przyroda.

Jeśli inwestycja, to tylko w apartament w najlepszej lokalizacji. Aparthotel Biała Perła II położony jest w sercu Czarna Góra Resort, jednego z największych ośrodków górskich w Polsce, który zimą i latem zapewnia turystom niezliczoną ilość atrakcji turystycznych. Pozwala to liczyć na przychód przez cały rok.

Pełna infrastruktura
w zasięgu ręki

W Aparthotelu Biała Perła odwiedzający korzystać mogą z wielu udogodnień.

 • Przestronny parking
 • Pobliska wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i rowerowego
 • Przechowalnia sprzętu
 • Bezpłatne Wi-Fi
 • Strefa relaksu spa i wellness, baseny, jacuzzi
 • Lobby Bar
 • Restauracja hotelowa oraz a'la carte
 • Dostępny w lokalach na poziomie 0 widokowe tarasy

Położenie obiektu daje także idealną możliwość i łatwość korzystania ze wszystkich walorów Czarna Góra Resort.

Więcej niż apartamenty

W sercu ośrodka - w centrum wydarzeń

Czarna Góra Resort to blisko 60 hektarów terenów rekreacyjnych w malowniczym zakątku Sudetów, a goście Aparthotelu Biała Perła będą mieli bezpośredni dostęp do wszystkich atrakcji tego renomowanego ośrodka.

Sam obiekt leży bezpośrednio przy stoku oraz najszybszej w kraju sześcioosobowej kolei linowej Luxtorpeda, a także w bezpośrednim sąsiedztwie regionalnej Karczmy Czarna Góra, serwującej wyśmienite regionalne przysmaki.

Góry możliwości

Sport, rozrywka i wypoczynek
o każdej porze roku

Oprócz udogodnień w samym obiekcie, goście Białej Perły mogą liczyć na pełną górską infrastrukturę w najbliższej okolicy.

 • wiele kilometrów naśnieżanych tras narciarskich o różnym stopniu trudności
 • 20 kolei linowych i wyciągów
 • trasy piesze i rowerowe
 • kryte i otwarte baseny
 • 5 restauracji ze
  zróżnicowanym menu
 • strefy spa & wellness
 • nowoczesna Spa z Natury
 • rozbudowane sale konferencyjne
 • szkoły narciarskie i wypożyczalnie sprzętu
 • Alpine Coaster Czarna Żmija
 • Park linowy
 • Snow park

Czysta przestrzeń, krystaliczne powietrze

Oddychaj głęboko

Jedyna taka w sudetach - strefa czystego powietrza

W 2018 roku na terenie Czarna Góra Resort stworzono Strefę Czystego Powietrza – obszar, gdzie stężenie zanieczyszczeń jest minimalne, a ich poziom bada się kilka razy dziennie.

Dzięki temu, goście ośrodka mogą bezpiecznie wypoczywać oraz korzystać z uroków zimowych i letnich atrakcji, regenerując przy tym siły i pozytywnie oddziaływając na ciało i umysł.

Urlop na skraju raju

Sudety to niezwykle malownicze pasmo górskie, gdzie każdy znajdzie chwile wytchnienia o każdej porze roku. Fascynująca przyroda kusi malowniczymi dolinami, tajemniczymi kompleksami skalnymi, leśnymi wodospadami. W bliskiej okolicy Czarna Góra Resort turyści mogą też podziwiać imponujące zabytki architektury i przemysłu.

 • Jaskinia Niedźwiedzia
 • Jaskinia Radochowska
 • Kopalnia Uranu w Kletnie
 • Wieża widokowa na Czarnej Górze
 • Kopalnia Złota w Złotym Stok
 • Śnieżnicki Park Krajobrazowy
 • Uzdrowisko Lądek Zdrój
 • Minieroland w Kłodzku

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

  Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż


  Zachęcamy do kontaktu!

  Biuro sprzedaży

  Adres
  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  Dział marketingu

  tel: +48 535 795 923

  Dane kontaktowe

  ul. Morawka 32B/3
  57-550 Stronie Śląskie

  Adres do korespondencji

  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


  Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

  Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel