Zadzwoń:

+48 74 306 76 06

Pakiet inwestora

Góra korzyści

ZARABIASZ, WYPOCZYWASZ, KIEDY CHCESZ, OSZCZĘDZASZ

Kupując apartament inwestycyjny w Aparthotelu Biała Perła II, stajesz się częścią Czarna Góra Resort i jako właściciel otrzymujesz wyjątkowy Pakiet Inwestora.

   

Pakiet ten pozwala na korzystanie z pobytu właścicielskiego w Białej Perle II oraz naszych pozostałych obiektach hotelowych, także w sezonach wysokich, czyli w czasie wakacji i ferii zimowych

Oprócz tego, każdy inwestor otrzymuje imienną kartę VIP i portfel niezwykle atrakcyjnych zniżek na usługi i atrakcje oferowane w Czarna Góra Resort, od opłat za karnety narciarskie, poprzez rabaty w restauracjach, aż po zabiegi w ekskluzywnym Spa z Natury. A do tego bezpłatny wstęp na baseny i do saunariów we wszystkich obiektach Czarna Góra Resort, oraz darmowe miejsce parkingowe na czas pobytu.

Imienna Karta VIP
20% zniżki na usługi
w Czarna Góra Resort
Basen
Sunarium
Parking
Ferie zimowe i wakacje
we własnym apartamencie

Spróbuj zanim kupisz

SPRAWDŹ W CO INWESTUJESZ

Zarezerwuj pobyt w apartamencie w jednym z naszych pięciu obiektów i przekonaj się, w co inwestujesz. Jeżeli będziesz zadowolony z pobytu i zdecydujesz się na zakup apartamentu

ZWRÓCIMY CI PONIESIONE KOSZTY NOCLEGU.

Zdajemy sobie sprawę, że inwestycja w wysokości kilkuset tysięcy złotych to poważna decyzja. Dlatego też przed jej podjęciem oferujemy naszym przyszłym inwestorom wyjątkową okazję wypróbowania apartamentu, jaki chcieliby zakupić, oraz możliwość poznania Czarna Góra Resort i jego licznych atrakcji.

Koszty poniesione podczas próbnego pobytu zostaną odliczone od ceny wybranego apartamentu.

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż

Zachęcamy do kontaktu!

Biuro sprzedaży

Adres
Fabryczna 6, Carbon Tower
53-609 Wrocław

Dział marketingu

tel: +48 664 169 168

Dane kontaktowe

ul. Morawka 32B/3
57-550 Stronie Śląskie

Adres do korespondecji

Fabryczna 6, Carbon Tower
53-609 Wrocław

KLAUZULA INFORMACYJNA

Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel