Zadzwoń:

+48 74 306 76 06

Pozostałe inwestycje

Aktualne oferty

Rynek wtórny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych lokali w jednym z naszych obiektów: Apartamentach Czarna Góra, Aparthotelu Czarna Góra, Czarnej Perle lub najnowszej inwestycji Białej Perle. Lokale oferowane w ramach ofert z rynku wtórnego dają możliwość zainwestowania w istniejący już, umeblowany i w pełni funkcjonujący apartament.

Inwestycja w Hiszpanii

nieruchomości wakacyjneZapoznaj się również z ofertą zakupu nieruchomości wakacyjnych na terenie Hiszpanii, na jednym z najpiękniejszych, słonecznych wybrzeży – Costa Blanca. Sprawdź więcej

Sprawdź aktualnie dostępne oferty:

Biała Perła I (obiekt już zrealizowany)

Lokal 4M11

Biała Perła I

Zapraszamy do zapoznania się ofertą zakupu gotowego lokalu i komórki lokatorskiej w pierwszym etapie kompleksu Biała Perła (obiekt już zrealizowany). Lokal znajduje się na 4 piętrze z widokiem na zachodnią stronę i szczyt Czarnej Góry. Komórka lokatorska ma bezpośredni dostęp do podziemnego parkingu, idealnie nadaje się do przechowywania sprzętu narciarskiego zimą czy rowerów latem. Ostatnia okazja na skorzystanie z modelu inwestycyjnego z umową najmu z warunkami: Zysk w wysokości 7% netto od wartości lokalu netto przez pierwsze 2 lata trwania umowy, następnie podział zysku w proporcji 80% dla Właściciela, 20% dla Operatora. Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży dostępnym pod numerem telefonu +48 74 306 76 06 lub adresem e-mail: [email protected]. Umów się na indywidualne spotkanie.

Cena netto: 380 528,83 zł

Livigno

Apartament 03

Apartamenty Czarna Góra

Oferujemy Państwu możliwość zakupu lokalu inwestycyjnego z możliwością podpisania umowy najmu z doświadczonym operatorem. Apartament z własnym tarasem i widokiem na szczyt Czarnej Góry znajduje się w budynku Livigno i oznaczony jest numerem 3. Lokal inwestycyjny ma 27,37 m2, widokowy taras ma wielkość aż 12 m2. W apartamencie znajduje się się funkcjonalny aneks kuchenny z płytą kuchenną, zmywarką, mikrofalówką, kuchennym blatem roboczym i wyposażeniem.

W części wypoczynkowej znajduje się stół z kompletem krzeseł. Hol został zaadaptowany na część garderobianą, w której znajduje się pojemna szafa. Łazienka została wyposażona w kabinę prysznicową i elegancki zlew a także ogrzewanie.

Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży dostępnym pod numerem telefonu +48 74 306 76 06 lub adresem e-mail: [email protected]. Umów się na indywidualne spotkanie.

Livigno

Apartament 39

Apartamenty Czarna Góra

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu lokalu inwestycyjnego o powierzchni 76,71 m2. Apartament z dwoma balkonami widokowymi, z których można podziwiać górską panoramę w tym szczyt Czarnej Góry zlokalizowany jest budynku Livigno.

W lokalu znajduje się duży pokój dzienny z salonem i aneksem kuchennym wyposażonym w funkcjonalną płytę kuchenną, zmywarkę, mikrofalówkę, blat roboczy i akcesoria kuchenne. W części wypoczynkowej znajduje się stół z kompletem krzeseł i wygodna, rozkładana kanapa.

Hol został zaadaptowany na część garderobianą, w której znajduje się pojemna szafa. Łazienka została wyposażona w kabinę prysznicową i elegancki zlew a także ogrzewanie.

Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży dostępnym pod numerem telefonu +48 74 306 76 06 lub adresem e-mail: [email protected]. Umów się na indywidualne spotkanie.

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż

Zachęcamy do kontaktu!

Biuro sprzedaży

Adres
Fabryczna 6, Carbon Tower
53-609 Wrocław

Dział marketingu

tel: +48 664 169 168

Dane kontaktowe

ul. Morawka 32B/3
57-550 Stronie Śląskie

Adres do korespondecji

Fabryczna 6, Carbon Tower
53-609 Wrocław

KLAUZULA INFORMACYJNA

Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel