Zadzwoń:

+48 74 306 76 06

Aktualności

Biała Perła IIWiosenna promocja

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej wiosennej promocji w naszej inwestycji. Tylko teraz, w kwietniu, możesz mieć kupić apartament jednopokojowy z atrakcyjnym rabatem od 30 do 50 tysięcy złotych brutto!

Oferta:

Rabaty od 30 do 50 tys. zł brutto: To niepowtarzalna szansa na zakup apartamentu inwestycyjnego z rewelacyjnymi korzyściami finansowymi.
Inwestycja: Biała Perła II to nie tylko apartamenty, to także kompleks wypoczynkowy, położony w samym sercu Sudetów. Będzie oferować strefę basenową z atrakcjami wodnymi, saunarium, 5 gabinetów SPA, widokową restaurację oraz strefę zabaw dla dzieci. Goście będą mogli cieszyć się ponad 100 przestronnymi apartamentami z widokiem na górską panoramę.
Zaufany operator: Opiekę nad apartamentem możesz powierzyć operatorowi najmu Sun & Snow, który zadba o Twoje zyski.

Warunki promocji:

Apartamenty w promocji: wszystkie apartamenty jednopokojowe w inwestycji Biała Perła II
Data ważności: Promocja obowiązuje do 30 kwietnia 2024 r. bądź do wyczerpania się dostępnych apartamentów objętych rabatem.

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji już teraz! Zainwestuj w apartament inwestycyjny w Biała Perła II i ciesz się nie tylko komfortem mieszkania, ale także dostępem do bogatej infrastruktury wypoczynkowej. Nie czekaj zbyt długo, bo liczba dostępnych apartamentów objętych rabatem jest ograniczona!

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

  Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż


  Zachęcamy do kontaktu!

  Biuro sprzedaży

  Adres
  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  Dział marketingu

  tel: +48 535 795 923

  Dane kontaktowe

  ul. Morawka 32B/3
  57-550 Stronie Śląskie

  Adres do korespondencji

  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


  Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

  Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel