Zadzwoń:

+48 74 306 76 06

Aktualności

Biała Perła IIPROMOCJA! Wykończenie i wyposażenie GRATIS

Tylko do końca lipca wykończenie i wyposażenie wnętrza zgodne z naszymi standardami – GRATIS! To jedyna szansa na skorzystanie z tej wyjątkowej promocji.

Oferta:

Wykończenie i wyposażenie GRATIS: kupując apartament w lipcu, zyskujesz pełne wykończenie od stanu deweloperskiego do stanu “pod klucz”. Oznacza to, że apartament będzie gotowy do wynajmu, z pełnym wyposażeniem, co normalnie jest dodatkowym kosztem przy zakupie.
Inwestycja: Biała Perła II to nie tylko apartamenty, to także kompleks wypoczynkowy, położony w samym sercu Sudetów. Będzie oferować strefę basenową z atrakcjami wodnymi, saunarium, 5 gabinetów SPA, widokową restaurację oraz strefę zabaw dla dzieci. Goście będą mogli cieszyć się ponad 100 przestronnymi apartamentami z widokiem na górską panoramę.
Zaufany operator: Opiekę nad apartamentem możesz powierzyć operatorowi najmu Sun & Snow, który zadba o Twoje zyski.
Data ważności: Promocja obowiązuje do 31 lipca 2024 r.

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji już teraz! Zainwestuj w apartament w Biała Perła II i ciesz się komfortem z dostępem do bogatej infrastruktury wypoczynkowej. Decydując się na zakup teraz zyskujesz nie tylko luksusowe miejsce do wypoczynku, ale także pełne wykończenie i wyposażenie GRATIS, co czyni Twoją inwestycję jeszcze bardziej opłacalną.

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

  Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż


  Zachęcamy do kontaktu!

  Biuro sprzedaży

  Adres
  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  Dział marketingu

  tel: +48 535 795 923

  Dane kontaktowe

  ul. Morawka 32B/3
  57-550 Stronie Śląskie

  Adres do korespondencji

  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


  Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

  Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel