Zadzwoń:

+48 74 306 76 06

Zysk

Ty wybierasz jak zarabiasz

Kompleksowa oferta obejmuje zakup luksusowego apartamentu na terenie w Aparthotelu Biała Perła na terenie Czarna Góra Resort oraz przekazanie go w wynajem na podstawie długoletniej umowy najmu. Umowa najmu przewiduje system rozliczenia z właścicielem oparty o podział zysku wypracowanego przez operatora, dostępny w dwóch wariantach. Sam zdecydujesz, który sposób zarabiania jest dla Ciebie korzystniejszy

Podział od zysku

Zarobek oparty jest na udziale lokalu w 90% z dochodu operacyjnego Operatora tj. z działalności z tytułu podnajmu lokali wchodzących w skład Aparthotelu Biała Perła. Ustalając dochód Operator bierze pod uwagę wynik z podnajmu wszystkich podnajmowanych lokali w obiekcie.

7% + podział od zysku

Przez pierwsze 3 lata wypłacana jest stała kwota czynszu w wysokości 7% netto od zainwestowanej kwoty netto, W czwartym roku obowiązywania umowy zysk liczony jest j w oparciu o udział wybranego lokalu w 80 % z dochodu operacyjnego Operatora tj. z działalności z tytułu podnajmu lokali wchodzących w skład Aparthotelu Białej Perły. Ustalając dochód Operator bierze pod uwagę wynik z podnajmu wszystkich podnajmowanych lokali w obiekcie.

Góra dodatkowych korzyści

Niezależnie od wybranego modelu biznesowego każdy z właścicieli może korzystać z dodatkowych możliwości dostępnych w ofercie.

Pobyty właścicielskie

Możliwość korzystania z własnego apartamentu również w trakcie ferii zimowych i letnich wakacji w ramach pobytów właścicielskich

Odzyskanie podatku

Możliwość odzyskania podatku VAT 23 % z tytułu zakupu nieruchomości, także jako osoba fizyczna

Księga wieczysta

Zakup lokalu użytkowego z księgą wieczystą

Umowa najmu

Umowa najmu jest z założenia umową długoterminową – zawierana jest na 5, 10 lat bądź na czas nieokreślony, z 12-miesięcznym okresem wypowiedzenia - (decyzja należy do właściciela)

Jedyna taka inwestycja w Polsce - sam wybierz w jaki sposób chcesz zarabiać

Przewidywany zysk

Spółka CGA Invest ma ponad 10 letnie doświadczenie w budowie górskich inwestycji hotelowo-rekreacyjnych. Od 8 lat Czarna Góra Resort współpracuje z właścicielami apartamentów zakupionych w systemie condo.

Jeden z naszych obiektów wzorcowych - Aparthotel Czarna Góra zamknął okres działalności od maja 2018 do kwietnia 2019na plusie, odnotowując przychody na poziomie prawie 4 700 000 zł, dzięki czemu rentowność wynajmowanych apartamentów przekroczyła 7% netto w skali roku.

Aparthotel Biała Pera, jako podobny obiekt umiejscowiony w lokalizacji z ogromnym potencjałem rozwojowym będzie przynosić podobnej wyniki.

Prezentowane wyniki dotyczą działalności Aparthotelu Czarna Góra, za cały rok działalności od maja 2018 do kwietnia 2019.

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

  Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż


  Zachęcamy do kontaktu!

  Biuro sprzedaży

  Adres
  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  Dział marketingu

  tel: +48 535 795 923

  Dane kontaktowe

  ul. Morawka 32B/3
  57-550 Stronie Śląskie

  Adres do korespondencji

  Fabryczna 6, Carbon Tower
  53-609 Wrocław

  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


  Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

  Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel